Рейтинг
+3.44

Мандруємо економно

6 читачів, 3 публікації

Мандруємо економноОдеса бюджетно

Нікого не здивуєш, що цього року саме Одеса є найпопулярнішим туристичним напрямком для українців. Закордонні відпустки подорожчали разом з курсом долара-євро, а про «Кримнаш» навіть говорити не хочеться.
Тому наш вибір неоригінальний — Одеса :).
Почнемо з транспорту. Найдешевший — залізничний. Вартість плацкартного квитка до 150 грн в один бік, купейного — до 250 грн. Проте за ними треба полювати заздалегідь, інакше неомине вас бокове верхнє місце біля туалета в останньому вагоні поїзда.
Проживання… Тут потрібно відштовхуватися від того, який саме вид відпочинку вам близький.
Якщо ви закохана парочка чи сім'я з дітьми, то оптимальними будуть бази відпочинку біля Одеси. Там і спокійніше, і пляжі більші, але ціни не дешевші. Якщо ж ви любите драйв і швидку зміну вражень, то Одеса на вас чекає. Негативні момент з якими зіткнулася при пошуці житла через Інтернет — це неактуальні ціни і бажання власників квартир додатково заробити, на ходу піднімаючи вартість. Тому вибір впав на старий «совдепівський» санаторій «Лермонтовський». Якщо у вас бюджет більший, то рекомендую віллу «Отрада» чи готель «Волна». У них бомбезне розташування біля моря.
А тепер, як виглядав наш санаторій.
Читати далі →

Мандруємо економноБла бла кар

Дана система не надто розповсюджена в Україні, але широко використовується в Європі.
Суть така, водії шукають попутників, щоб зменшити витрати на бензин та не сумувати в дорозі.
Бажана винагорода виставляється в оголошенні. Особисто користувалася подорожуючи до Вроцлава і до Києва.
З переваг слід відмітити швидкість та відносно нижчу ціну, ніж в автобуса. З негативу…
Всі система грунтується на взаємній довірі, тому перед тим як відгукнутися треба почитати відгуки інших пасажирів за водія, а також добре подумати в якому напрямку ви їдете :) Так для прикладу, в Румунії я би блабла побоялася використовувати…
Наявність багажу попередньо теж варто узгодити, бо часто машини невеликі. Українські водії виставляють вищу ціну, ніж водії європейці.
І ще одне, часто на сайт виставляють оголошення не випадкові водії, а професійні перевізники, їх відразу видно по більш вищій ціні та по тому, що їдуть вони бусами більше ніж на 6 місць.

В принципі рекомендую даний вид подорожей для людей з помірно авантюрним характером.
Якщо маєте позитивний чи негативний досвід подорожей з блабла, то діліться. А також виставляйте дані недобросовісних водіїв, бо в житті буває всяке.

to be continued…

Мандруємо економноМандруємо економно

Пропоную ділитися власним досвідом подорожей в Україні і не тільки. Як зекономити на квитках? Де дешево переночувати? Ці та інші питання цікавлять багатьох (ну, принаймні я так думаю ;))

І так почну з подорожей по системі Бінго. Багато туристичних крупних операторів пропонують путівки за зниженою ціною, але ви не знаєте, в який саме готель потрапите. Так, це лотерея, але як правило, готелі відповідають заявленій якості. Саме таким чином, я вперше познайомилася з Туреччиною. І мені повезло — це був Кемер. Маленький трьохзірковий готель міського типу.
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно.
Всі міські готелі мають маленьку територію, тому, як правило, вони трьох чи чотирьохзіркові, на відміну від готелів розташованих за містом. Тому міський відпочинок більше підходить для молодих сімей без дітей, або для шумних компаній друзів :). Беззаперечною перевагою, є близькість до центру, де є торгівельні ряди, розважальні заклади та ресторани-кафешки.
Читати далі →