Рейтинг
0.00

Щаслива мамуся

0 читачів, 1 публікація

Щаслива мамусяКолиска

Хочу створити блог для тих, кого цікавлять проблеми повязані з батьківством. На даний час в неті є уже безліч публікацій на такі теми, але все ж хочеться передати власну думку, донести якнайповніше проблеми з якими прийдеться стикнутись, розвіяти деякі міфи…

Отже, як уже говорилось, мої дописи більше розраховані на матусь, хоча думаю і майбутні татусі тут почерплять для себе багато цікавого.

Високі матерії не для мене, тому про переживання повязані з вагітністю поки не буду говорити. А почну з такого банального діла як закупівля речей. І найпершою у цьому списку буде одна з найважливіших деталей — колиска. Це місце, де не тільки спатиме ваша дитина, а й де протягом довгого часу проводитиме велику частину свого дня. А отже над цим питанням треба добряче подумати, тим більше, що така річ витягне з вашої кишені немалу суму.

Одним словом, почнемо. Таку річ, вважаю, що варто придбати загодя. Звичайно в нас ще багато людей, які вірять в забобони, що нічого не можна купувати наперед. Але для цього варто запитати саму себе: а чи захочу я те, що куплять мені турботливі родичі, доки я сама буду в пологовому? Тут також можливий варіант приглянути собі все що треба, а потім лиш вказати що, де і як. Але не забуваймо про можливість того, що даної речі на той час уже може не бути в продажі. І або готуєм запасні варіанти, або радієм тому, що дадуть.

В виборі колиски найперше, що потрібно усвідомити, це її коефіцієнт корисності. І почати розділяти реальність і власні фантазії. Напевно кожна з нас, ще з дитинства, при згадці про майбутніх дітей відразу уявляла собі щось подібне:

Щаслива мамуся: Колиска

Читати далі →