Блог ім. org100hЧому садять «патріотів», а не колишніх

Знайшов, навіяне арешто Мосійчука, цікаве оповіданнячко, щось в тім тай є.

На заводі де я командував зміною (в чині майстра), робочі зловлені на крадіжці час від часу волали: «А чого мене за пачку електродів на звільнення! Борисівна оно машинами краде – чому її ніхто не чіпає?»

Це була легенда заводу. Якби проводили турніри з корпоративного крадійства, цеховий бухгалтер Борисівна була б там не останнім членом журі. Весь завод знав, що в обох її дітей – по парі квартир і дач, що їздять вони на дорогих іномарках і при цьому гарно оплачуваних робіт – не мають. Натомість сама Борисівна на роботу їздила трамваєм, одягалася завжди в стилі «і вновь прадалжаєцца бой» та власноруч з заводу не взяла й олівця. Проте крала…

Читати далі →

Щаслива мамусяКолиска

Хочу створити блог для тих, кого цікавлять проблеми повязані з батьківством. На даний час в неті є уже безліч публікацій на такі теми, але все ж хочеться передати власну думку, донести якнайповніше проблеми з якими прийдеться стикнутись, розвіяти деякі міфи…

Отже, як уже говорилось, мої дописи більше розраховані на матусь, хоча думаю і майбутні татусі тут почерплять для себе багато цікавого.

Високі матерії не для мене, тому про переживання повязані з вагітністю поки не буду говорити. А почну з такого банального діла як закупівля речей. І найпершою у цьому списку буде одна з найважливіших деталей — колиска. Це місце, де не тільки спатиме ваша дитина, а й де протягом довгого часу проводитиме велику частину свого дня. А отже над цим питанням треба добряче подумати, тим більше, що така річ витягне з вашої кишені немалу суму.

Одним словом, почнемо. Таку річ, вважаю, що варто придбати загодя. Звичайно в нас ще багато людей, які вірять в забобони, що нічого не можна купувати наперед. Але для цього варто запитати саму себе: а чи захочу я те, що куплять мені турботливі родичі, доки я сама буду в пологовому? Тут також можливий варіант приглянути собі все що треба, а потім лиш вказати що, де і як. Але не забуваймо про можливість того, що даної речі на той час уже може не бути в продажі. І або готуєм запасні варіанти, або радієм тому, що дадуть.

В виборі колиски найперше, що потрібно усвідомити, це її коефіцієнт корисності. І почати розділяти реальність і власні фантазії. Напевно кожна з нас, ще з дитинства, при згадці про майбутніх дітей відразу уявляла собі щось подібне:

Щаслива мамуся: Колиска

Читати далі →

Мандруємо економноОдеса бюджетно

Нікого не здивуєш, що цього року саме Одеса є найпопулярнішим туристичним напрямком для українців. Закордонні відпустки подорожчали разом з курсом долара-євро, а про «Кримнаш» навіть говорити не хочеться.
Тому наш вибір неоригінальний — Одеса :).
Почнемо з транспорту. Найдешевший — залізничний. Вартість плацкартного квитка до 150 грн в один бік, купейного — до 250 грн. Проте за ними треба полювати заздалегідь, інакше неомине вас бокове верхнє місце біля туалета в останньому вагоні поїзда.
Проживання… Тут потрібно відштовхуватися від того, який саме вид відпочинку вам близький.
Якщо ви закохана парочка чи сім'я з дітьми, то оптимальними будуть бази відпочинку біля Одеси. Там і спокійніше, і пляжі більші, але ціни не дешевші. Якщо ж ви любите драйв і швидку зміну вражень, то Одеса на вас чекає. Негативні момент з якими зіткнулася при пошуці житла через Інтернет — це неактуальні ціни і бажання власників квартир додатково заробити, на ходу піднімаючи вартість. Тому вибір впав на старий «совдепівський» санаторій «Лермонтовський». Якщо у вас бюджет більший, то рекомендую віллу «Отрада» чи готель «Волна». У них бомбезне розташування біля моря.
А тепер, як виглядав наш санаторій.
Читати далі →