Мандруємо економно — Мандруємо економно

Пропоную ділитися власним досвідом подорожей в Україні і не тільки. Як зекономити на квитках? Де дешево переночувати? Ці та інші питання цікавлять багатьох (ну, принаймні я так думаю ;))

І так почну з подорожей по системі Бінго. Багато туристичних крупних операторів пропонують путівки за зниженою ціною, але ви не знаєте, в який саме готель потрапите. Так, це лотерея, але як правило, готелі відповідають заявленій якості. Саме таким чином, я вперше познайомилася з Туреччиною. І мені повезло — це був Кемер. Маленький трьохзірковий готель міського типу.
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно.
Всі міські готелі мають маленьку територію, тому, як правило, вони трьох чи чотирьохзіркові, на відміну від готелів розташованих за містом. Тому міський відпочинок більше підходить для молодих сімей без дітей, або для шумних компаній друзів :). Беззаперечною перевагою, є близькість до центру, де є торгівельні ряди, розважальні заклади та ресторани-кафешки.
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно
При розміщенні в готелі варто відразу перевірити справність всіх приладів, особливо, кондиціонера, бо потім без них буває важко :). При поселенні мастхев це зустріч з представником турорператора, який майже насильно впарює екскурсії тільки від них і розказує страшилки про міцеві турагенції. Так от, не вірте ні єдиному слову. Екскурсії ідентичні, але і місцевих на 20-25 доларів дешевші. От, наприклад, агенція, послугами якої користувалися.
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно

Система харчування all inclusive має свої переваги і недоліки. З однієї сторони вона привязує до готелю, з іншої знімає будь-які турботи. Основна проблема — мало мяса, хоч на такій жарі, це цілком зрозуміло.
Так виглядає сервіровка сніданку в трьох зірках
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно
Міський пляж гальковий, в воді бувають морські їжаки і такі маленькі кусючі рибки, якими роблять пілінг :)
Блог ім. lesjok: Мандруємо економно
to be continued…

0 коментарів

Залишити коментар