Мандруємо економно — Одеса бюджетно

Нікого не здивуєш, що цього року саме Одеса є найпопулярнішим туристичним напрямком для українців. Закордонні відпустки подорожчали разом з курсом долара-євро, а про «Кримнаш» навіть говорити не хочеться.
Тому наш вибір неоригінальний — Одеса :).
Почнемо з транспорту. Найдешевший — залізничний. Вартість плацкартного квитка до 150 грн в один бік, купейного — до 250 грн. Проте за ними треба полювати заздалегідь, інакше неомине вас бокове верхнє місце біля туалета в останньому вагоні поїзда.
Проживання… Тут потрібно відштовхуватися від того, який саме вид відпочинку вам близький.
Якщо ви закохана парочка чи сім'я з дітьми, то оптимальними будуть бази відпочинку біля Одеси. Там і спокійніше, і пляжі більші, але ціни не дешевші. Якщо ж ви любите драйв і швидку зміну вражень, то Одеса на вас чекає. Негативні момент з якими зіткнулася при пошуці житла через Інтернет — це неактуальні ціни і бажання власників квартир додатково заробити, на ходу піднімаючи вартість. Тому вибір впав на старий «совдепівський» санаторій «Лермонтовський». Якщо у вас бюджет більший, то рекомендую віллу «Отрада» чи готель «Волна». У них бомбезне розташування біля моря.
А тепер, як виглядав наш санаторій.
Мандруємо економно: Одеса бюджетно
Мандруємо економно: Одеса бюджетно
Мандруємо економно: Одеса бюджетноМандруємо економно: Одеса бюджетноМандруємо економно: Одеса бюджетно
При поселенні ніяких проблем не було, номери вбиті, але персонал дуже доброзичливий. Всього за додаткових 30 гривень поселили в 10 ранку і виселили в 7 вечора (стандартно це 14.00 та 12.00).
Харчування в їдальні по талонах, які можна купити в іншому корпусі :). Все організовано по типу шведського стола, де за фіксовану суму можна їсти скільки хочеш. Але багато такої дуже дієтичної їжі не з'їш, тому ми шукали альтернативу. І знайшли неподалік в кафешті «У фонтана» <a href=«weekdays.te.ua/uploads/images/00/00/04/2015/07/30/b12b2d.jpg»
class=«clickable_img» >Мандруємо економно: Одеса бюджетно
Мандруємо економно: Одеса бюджетно
Даний заклад спеціалізується по стравах кавказької кухні.
В мене є одне правило, як вибирати, що замовити в незнайомому місці. Коли заходиш, дивишся, що в оновному їдять більшість відвідувачів і замовляти те саме. Правило спрацювало — люля-кебаб в них дійсно смачний.
Тепер власне про Одесу…
Місто багатогранне і не однозначне. Досить брудно, але надзвичайно ввічливі водії. Вони пропускають пішоходів всюди (на відміну від наших). Ціни дуже варіабельні. Наприклад, ціна на фрукти біля моря і на Привозі відрізнялася від 50 до 100 відсотків.
В трамваях розвішані ось такі плакатики.Мандруємо економно: Одеса бюджетно
Але ми були свідками, як саме такий плакат зривала екзальтована тітонька.
Оглядове колесо в лунапарку дійсно високе і так, я боюся висоти :)
Мандруємо економно: Одеса бюджетноМандруємо економно: Одеса бюджетно
Дюка, як завжди, атакують туристи.
Мандруємо економно: Одеса бюджетно
Потьомкінські сходи мають 192 сходинки
Мандруємо економно: Одеса бюджетно
А готель «Одеса» в морському порту до цих пір не працює. Якось дивно, бо зверху в нього прекрасний вигляд.
На місці невеликих торгових рядів на Аркадії відгрохали величезний комплекс Аркадія-сіті, який по помпезності може конкурувати з кращими набережними Європи. Правда і ціни там також європейські :)
Мандруємо економно: Одеса бюджетноМандруємо економно: Одеса бюджетно
Приємно, що західноукраїнські виробники поступово освоюють ринок Одеси. Наприклад мінеральна вода «Карпатська джерельна» там одна з найпопулярніших. А на Дерибасівський велика кафешка Львівського бренду.
Мандруємо економно: Одеса бюджетноМандруємо економно: Одеса бюджетноМандруємо економно: Одеса бюджетно
Прощалася з нами Одеса багатолюlним залізничним вокзалом
Мандруємо економно: Одеса бюджетноі оригінальною вивіскою.
Мандруємо економно: Одеса бюджетноПравда автора варто відзначити за спробу написати українською, адже можна було не заморочуватися і написати то все російською.

Одеса — ми тебе любимо
to be continued…

0 коментарів

Залишити коментар