Гав Дзяв — А хто такий скоть?

Гав-Гав! Ой, тобто всім привіт! Я-скоть. Скоть то не ім'я, то стан душі. Колись заводчики мене дуже пафосно назвали, і ще навіть записали в гарній синій книжечці- «ветпаспортом» називається. Але якщо чесно, то я думаю, що вони то записали спеціально, щоб не забути. «Ангел Серебристий Владика Мира»… Якось так. Вдома я Сільвер, Енджел, Енджі, Ен, Коць, тушка скотя, тушонка… коротше як тільки мене не називають… Мене, гордого представника древнього роду шотландських тер'єрів!!! Таки дуже древнього, аристократичного і дуже пафосного. В мене в родині стільки чемпіонів різних країн, що всіх не пам'ятає навіть мій заводчик.
Родився я у Львові. Але господиня чогось мене жартома називає «син москаля і жидівки»… І все тому, що мій тато Луц приїхав з Харкова, а мама Аврора з Одеси. Ну от якийсь я такий скоть. :-)
Кольору я пшеничного, віку молодого, сильний, міцний, хвіст-антена, вуха-локатори, здоровенні зуби, розкішна борода, спокусливий погляд чорних очей з-під брів… Ай!.. тут мені господарі мусять весь опис спаскудити… ото треба їм нагадати що я 26 сантиметрів в холці… Так-так… я не вовкодав, і не дог, і навіть не вівчарка, але як на свою породу то я дуже породний екземпляр. І не треба мені нагадувати що я наїв аж 12 кг живої ваги. То все м'язи!!! І нема там запасів на чорний день! Коротше в міру вгодований мужчина в розквіті сил.
Гав Дзяв: Я і моя господиня
Гав Дзяв: Замріяний погляд скотя

0 коментарів

Залишити коментар